Про компаніюТовариство з обмеженою відповідальністю "Біопаливно-енергетична компанія" здійснює виробництво та реалізацію продукції на основі відновлюваних органічних біокомпонентів.

Товариство спільно з ПрАТ "Гнідавський цукровий завод", що спеціалізується на переробці цукрових буряків, виробництві цукру та супутніх продуктів цукроваріння, втілили в життя інвестиційний проект по будівництву та введенню в експлуатацію сучасного виробничого комплексу по виготовленню  біотехнічних компонентів.

Саме супутні продукти цукроваріння, зокрема меляса, зелена патока та дифузійний сік, є основною сировиною для виробництва біокомпонентів. В основі технологічного процесу лежить використання сучасного інноваційного обладнання, що було виготовлено французькою компанією «Maguine». Для розробки технології виробництва використаний досвід європейських виробників біоетанолу та біотехнічних компонентів, враховано результати новітніх наукових досліджень та застосовано перевірені часом аспекти практичного впровадження результатів таких досліджень. Збудований у 2016 році виробничий комплекс біотехнічних компонентів  є взірцем впровадження на території України новітніх інноваційних технологій в галузі виробництва біотехнічної продукції на основі екологічно чистих складників.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Біопаливно-енергетична компанія» здійснює спільно з партнерами інвестиції у проекти виробництва продукції на основі відновлювальних органічних біокомпонентів та реалізацію проектів у галузі енергоефективності, захисту навколишнього середовища.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Біопаливно-енергетична компанія» намагається підтримувати сталий розвиток промисловості в регіоні. Виробництво скрапленого діоксиду вуглецю, біогазу, електроенергії та теплової енергії надасть можливість забезпечити додаткові робочі місця, збільшити надходження до державного та місцевого бюджетів. Крім того, такий напрямок діяльності зумовить розвиток новітніх технологій, зменшить залежність України від імпорту енергоносіїв та біотехнічних компонентів,  а також забезпечить споживачів новими, сучасними та якісними продуктами. 

У своїй діяльності Товариство, як виробник відновлювальних органічних біокомпонентів, прагне дотримуватись принципів прозорості та відкритості.