Партнери

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – основний партнер, інвестор та постачальник сировини для виробництва органічних біокомпонентів ТОВ "Біопаливно-енергетична компанія". Підприємство є ключовим виробником цукру в Україні під торговою маркою «Солодко». Свою діяльність Гнідавський цукровий завод розпочав у 1958 році. Виробничі потужності підприємства максимально завантажені по обсягам переробки цукрової сировини та становлять майже 5000 тонн буряка на добу.

Починаючи з 2004 року і саме підприємство, і торгова марка «Солодко» здобувають золоті нагороди на різноманітних аграрних та харчових форумах найвищого рівня.

Завод є атестованим за стандартами ISO 9001, а якість продукції під торгівельною маркою «Солодко» визнана як в Україні, так і за її межами. Продукція підприємства експортується в країни ЄС, Близького Сходу та Азії.

ПрАТ "Гнідавський цукровий завод" протягом своєї шістдесятирічної виробничої діяльності постійно вдосконалює виробничі процеси та технологію для задоволення потреб найвибагливіших покупців.Компанія Maguin, Moret Industries Group є світовим виробником обладнання для агропромислової галузі, заснована в 1843 році і розташована в Charmes, Франція. На початку ХХ століття підприємство отримало репутацію світового лідера по поставках обладнання для  виробництва цукру із цукрового буряка та продукції із використанням   цукровмісної сировини, яку зберегла і до теперішнього часу.

Маючи близько 450 співробітників, Maguin є експертом та провідною інноваційною компанією, яка пропонує професійні послуги техніко-економічного та базового інжинірингу від проектування процесів і промислового обладнання до запуску виробництва і технологій "під ключ". Компанія спеціалізується на роботі з партнерами, які є переробниками цукрового буряка, виробниками етилового спирту, паливного етанолу, біопалива, крохмалю, дріжджів, деревних гранул, мінеральних добрив та із підприємствами, які додатково використовують біомасу для енергетики та каталітичної фільтрації газів.

Компанія Maguin стала основним партнером ТОВ «Біопаливно-енергетична компанія» по забезпеченню та встановленню новітнього високотехнологічного обладнання та гарантом подальшої фахової технічної підтримки та технологічного супроводу виробничої діяльності підприємства.